Zapojte se do výzkumu - dotazník o zkušenostech s trávicími poruchami

25.08.2022

Vyskytl se u Vašeho koně v minulosti problém s trávením nebo měl schvácená kopyta? Vyplňte mi prosím následující dotazník a pomozte zvýšit povědomí o trávicích poruchách koní!

Ve své disertační práci se věnuji doplňkům krmiv, aditivům, rostlinným přípravkům a preparátům, ale i dalším látkám, které by mohly mít pozitivní vliv na prevenci trávicích poruch u koní. Součástí mé práce je i aktivní ověřování účinků těchto látek, zároveň mě zajímá osobní zkušenost majitelů koní v České republice, dostupnost informací o onemocněních trávicího traktu a krmných doplňcích. Z tohoto důvodu jsem pro chovatele koní připravila následující dotazník, který mi pomůže přiblížit stav informovanosti chovatelů o trávicích poruchách a dostupnosti doplňkových krmiv pro jejich léčbu či prevenci.

Data získaná z dotazníku anonymně zpracuji. Ráda bych v návaznosti vytvořila i shrnující článek, který zveřejním na stránkách www.nakrmsikone.cz.


Vyplněním následujícího dotazníku mi pomůžete získat přehled o informovanosti chovatelů o onemocněních trávicího traktu, dále také o jejich výběru doplňkových krmiv a kritériích, která jsou důležitá pro jejich zakoupení do krmné dávky.


Sběr dat pro studii byl ukončen! Moc děkujeme všem za vyplnění dotazníku. Data nyní zpracujeme a výsledky budeme publikovat v dalším článku zde na www.nakrmsikone.cz