Výsledky výzkumu: dotazník o trávicích poruchách koní v roce 2022

29.01.2024

V roce 2022 jsme chovatele koní prosili o vyplnění dotazníku. Ptali jsme se na zkušenosti těch chovatelů, kteří u svého koně pozorovali nebo pravidelně pozorují projevy onemocnění trávicího traktu, jako je průjem, konečníková voda, kolika nebo schvácení kopyt. Výsledky našeho šetření naleznete na naší spřátelené stránce www.zivyuhlik.cz, konkrétně na tomto odkaze:

Onemocnění trávicího traktu koní v roce 2022 – výsledky průzkumu

Všem chovatelům, kteří nám odpověděli na dotazník, moc děkujeme! Zároveň bychom rádi poděkovali všem, kteří nám poskytli detailnější informace o managementu chovu jejich koní a podělili se o své příběhy.  

Abychom zjistili, jak na tom byli zdravotně koně v České republice i v roce 2023, připravili jsme si pro Vás kratší, za to ale cílenější dotazník. Pokud najdete 10-20 minut svého času, budeme moc rádi za jeho vyplnění. Dotazník je plně anonymní. Můžete nám na sebe nicméně nechat kontakt, pro případ, že budete mít zájem o připomenutí výsledků, jakmile je budeme mít statisticky zpracované. Data budeme sbírat do konce března 2024. Dotazník najdete zde:

https://forms.gle/Qr7XFEuFpaEAWMqr8


Děkujeme za Váš čas a pomoc a přejeme mnoho úspěchů nejen ve výživě a chovu v roce 2023

Ing. Denisa Tichá

www.nakrmsikone.cz a www.zivyuhlik.cz